У Черкасах від сказу провакцинували пів сотні котів і собак (відео)

 

 

Міська державна лікарня ветеринарної медицини у Черкасах провела планові заходи  щодо профілактики сказу. У Держпродспоживслужбі нагадують, що імунізувати домашніх тварин слід щонайменше раз на рік, відколи тим виповнилося 3 місяці.  

В інтерв’ю Суспільному Черкаси начальниця міської державної лікарні ветеринарної медицини Катерини Руденко розповіла, що виїзні щеплення просто неба проводять в межах місячника профілактики. Такі щорічні акції дозволяють попередити зараження і передачу інфекції.

- З початку 2020 року в області уже зафіксували 28 випадків захворювання на сказ, з них 2 - у Черкасах, - зазначила Катерина Руденко. -  Сказ небезпечний і для людей, і для тварин. Безпритульні тварини або тварини, чутливі до сказу, як-то кажани, їжачки, білки, можуть бути носіями інфекційної хвороби. Тому не варто брати їх до рук.  

            А ветеринар Ірина Діденко пояснила:

        -   Це вакцина, яка не дає жодних побічних ефектів, переноситься твариною легко. Єдине, що бажано не купати тварин у день щеплення і уникати їх перехолодження.

Зверніть увагу, що упродовж року зробити  щеплення тваринам можна у Міській державній лікарні ветеринарної медицини по вул. Свято-Макарівська (вул. Леніна), 133 з 8:00-17:00.

На пунктах слід обов’язково дотримуватися основних правил карантину, використовувати маски та тримати соціальну дистанцію.

 

 Телефон для довідок: (0472) 63-49-92