Про випадок групового захворювання в м. Черкаси

За оперативними даними Черкаського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області зареєстровано групове захворювання з ознаками кишкової інфекції серед вихованців групи № 1 дошкільного навчального закладу (ясла-садок) санаторного типу №74 «Лісова пісня» у м. Черкаси. До КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» Черкаської міської ради 08.03.2018 було госпіталізовано троє дітей з попереднім діагнозом: гострий гастроентерит, середня важкість. У хворих лабораторно (експрес-тест) виділено антиген ротавірусу.

Фахівцями Черкаського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області організовано проведення санітарно-епідеміологічного обстеження дошкільного навчального закладу № 74, з відбором проб питної води, готових страв, гігієнічних змивів для проведення лабораторних досліджень.

В ході перевірки виявлено порушення санітарного законодавства, на адресу адміністрації закладу направлено припис щодо їх усунення. За пропозицією Держпродспоживслужби у закладі введено обмежувальні заходи та посилено дезінфекційний режим.

На даний час проведення комплексу санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів триває. Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області