Причини погіршення сортового насіння та способи його попередження

 

Наукою доведено: при сівбі якісним насінням вдало підібраного сорту урожай збільшується від 15 до 25%. Також при використанні якісного насіння зростає  ефективність всіх технологічних процесів у вирощуванні  сільськогосподарських культур від застосування добрив, засобів захисту рослин до прийомів догляду за посівами.

Сорт створюють для вирощування в конкретних природних і виробничих умовах. Сорт має в цих умовах забезпечувати стійкі високі врожаї та доброякісну продукцію. В процесі тривалого розмноження якість насіння може погіршуватися. Це зазвичай відбувається в тих випадках, коли нехтують правилами збереження сортової чистоти. Розглянемо основні причини такого погіршення. Що таке засмічення? 

Що таке засмічення?

Засмічення – це фактично загибель сорту, як в біологічному так і в виробничому значеннях.

Більш шкідливими домішками в розсадниках первинної ланки насінництва є сортові, а  в насінницьких посівах - видові та рядові.

          Вдалий підбір попередника дозволяє уникнути засмічення посівів через падалицю та бур'яни, насіння яких важко відокремлюється від насіння культури.                            

При очищенні насіннєвого матеріалу  вдається повністю відокремити лише ті домішки, що добре вирізняються з маси основного зерна розмірами або ж аеродинамічними властивостями. Вторинне очищення зерна хоча і збільшує кількість відокремлених домішок, але досить часто не забезпечує необхідної чистоти насіннєвого матеріалу відповідно до норм стандарту. Крім того, найважче забезпечити очищення від важковідокремлюваного насіння бур’янів і грудочок твердої сажки.

Слід враховувати, що окрім допустимих стандартами норм загальної засміченості, особливо високі вимоги висуваються до очищення насіннєвого матеріалу від важковідокремлюваного насіння культурних рослин.

№ з/п

Культура

Важковідокремлюване насіння    культурних рослин

 

1

Озима пшениця

Жито, тритикале, ячмінь

2

Озиме жито

Пшениця, ячмінь

3

Тритикале

Пшениця, жито, ячмінь

4

Яра пшениця

Ячмінь, яре тритикале, гречка

5

Ячмінь

Пшениця, тритикале, овес

6

Овес

Ячмінь, яре тритикале, жито

7

Гречка

Пшениця, ячмінь

8

Горох

Вика

 

Види засмічення:

  механічне засмічення;

  біологічне засмічення;

  зниження імунітету і збільшення захворюваності рослин;

●  екологічна депресія сорту.

1.                Механічне засмічення

Зазвичай цей вид засмічення є наслідком недбалості при організації технологічних процесів на всіх етапах вирощування насіння.

Щоб уникнути цього, необхідно не допустити при розмноженні насіння  його засмічення:

- в сівалках,

- в тарі,

- при збиранні,

- при збереженні на складах (попадання насінин іншого сорту чи виду в партію насіння основного сорту).

Чим нижча генерація, тим більша загроза механічної засміченості насіннєвого матеріалу, тому необхідно дотримуватись суворіших правил щодо кількості генерацій посівного матеріалу з насінням важковідокремлюваних культур. При розмноженні насіння різних генерацій слід дотримуватись правила: сівбу починати з нижчих, а збирання насіннєвих площ - із вищих генерацій. Завдяки цьому не допускається змішування навіть у межах одного сорту, однієї культури та між генераціями.

2.                Біологічне засмічення

У процесі розмноження сорту його сортові та насіннєві якості можуть погіршуватися під дією ряду біологічних факторів, зокрема: природного перезапилення, розщеплення, виникнення мутантів.

Останнє зазвичай відбувається у результаті природного перезапилення. Перезапилення між різними сортами або культурами становить небезпеку для насінництва. Небезпека перезапилення пилком іншого сорту й виду особливо велика для перехреснозапильних культур. Щоб його уникнути, необхідно дотримуватися норм просторової ізоляції.

МІНІМАЛЬНІ НОРМИ
просторової ізоляції між сусідніми посівами зернових культур

 

Культура

Категорія насіння, що виробляється

Мінімальна відстань*

м

від посівів

1

2

3

4

Тритикале

ДН, БН

50

тритикале

СН

25

Жито

сорти

ДН, БН

300

жита і тритикале

СН

250

гібриди

ДН, БН

1000**/600

СН

500

Пшениця

гібриди

ДН, БН

100**

пшениці

СН

50

Ячмінь

гібриди

ДН, БН

100**

ячменю

CH

50

Гречка

ДН, БН

1000

гречки

СН

500

Кукурудза

сорти

ДН

500

кукурудзи

БН

200

СН

200

лінії

ДН, БН

500

СН

200

гібриди

БН

200

СН

200

Сорго зернове

ДН, БН

400

усіх видів сорго, у тому числі алепського

СН

300


* Така відстань між посівами може бути меншою за наявності природних перешкод, які унеможливлюють небажане перезапилення культур.
** З використанням ЦЧС / без використання ЦЧС.

 

 Крім того, механічна домішка, яка потрапила в основний сорт, стає також джерелом біологічного засмічення. Біологічне засмічення відбувається і в результаті розщеплень, а форми, що утворюються при цьому, стають сортовою домішкою. Їх потрібно видаляти.

Видові та сортові прополки є обов'язковим агрозаходом для насінницьких посівів. Від своєчасності та якості їх проведення значною мірою залежить сортова чистота насіння, рівень його урожайних властивостей, термін збереження сорту у виробництві.

Погіршення сортів може бути наслідком появи мутацій, які змінюють як морфологічні, так і господарсько- біологічні властивості сорту. При чому кількість мутантів збільшується, якщо сіяти «старим» насінням, обробляти посіви гербіцидами, проводити термічне знезараження насіння та зберігати його в несприятливих умовах.

3.     Зниження імунітету і збільшення захворюваності рослин

Насіння дуже швидко уражується хворобами, особливо новими расами патогенів, тобто нові, стійкі до хвороб сорти через кілька років втрачають свій імунітет. Отже, боротьба з хворобами є обов’язковою на всіх етапах насінницької роботи, оскільки  грибні, бактеріальні, вірусні захворювання мають величезні коефіцієнти розмноження, і якщо ці хвороби передаються через насіння, то число уражених рослин з кожною генерацією швидко зростає, що може через певний час призвести до вибракування посіву з числа сортових. Особливо велика роль при цьому належить первинним ланкам насінництва, де сорт повинен бути повністю очищений від хвороб.

 З метою боротьби з хворобами ефективним є створення синтетичних сортів та конвергентних сортів.

Синтетичний сорт - це гетерозисна комбінація відповідного числа ліній, сібсів, клонів з високою загальною та специфічною комбінаційною здатністю. Синтетики створюються за оцінкою і добором вихідних компонентів, комбінаційною здатністю і врожайністю.

           Конвергентні схрещування

        Для поліпшення сорту за двома або більшою кількістю ознак, які треба передати від різних донорів, вдаються до техніки конвергентної селекції. Це застосування кількох паралельних поворотних схрещувань різних донорів з одним рекурентним сортом для передачі йому одночасно кількох цінних ознак. Метод дуже ефективний при виведенні сортів з комплексним імунітетом та з іншими комплексними ознаками.

4. Екологічна депресія сорту

За своєю природою сорти бувають з широкою екологічною пластичністю і малопластичні. Перші здатні давати високий врожай у різних зонах при різних екологічних обставинах, інші - лише в певних локальних зонах, що пояснюється їх реакцією на зміну зовнішніх умов. При відсутності гармонії між біологією сорту і навколишнім середовищем настає порушення фізіологічних функцій організму, що призводить до послаблення його життєздатності, депресії і врешті-решт до значного зниження продуктивності та якості насіння. Тому для кожного сорту повинні бути підібрані оптимальні зони.

Підсумовуючи вищевикладене, слід наголосити, щоб не відбувалося погіршення сортів, з метою підтримки всіх біологічних властивостей сорту необхідно:

 ретельно оцінювати відібрані типові рослини та їх потомства у первинних ланках насінництва;

● вирощувати рослини з дотриманням рекомендованих агрокліматичних і оптимальних агротехнічних умов;

● забезпечувати захист посівів і насіння від хвороб та шкідників;

● проводити видові і сортові прополювання;

● виділяти для сівби найбільш повноцінні фракції насіння;

● забезпечувати на насінницьких посівах комплекс організаційних  і технологічних заходів, спрямованих на одержання насіння з високими врожайними якостями.

За консультаціями з питань виробництва та обігу насіння і садивного матеріалу звертайтеся до спеціалістів відділу контролю в насінництві та розсадництві управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області:

(0472) 33-76-19

бул. Шевченка, 287, м.Черкаси 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Григорій МАКСЮК,

головний спеціаліст відділу

контролю в насінництві та розсадництві

управління фітосанітарної безпеки