Проєкт плану комплексних перевірок в сфері насінництва та розсадництва на 2019 рік

 

Відділ контролю в насінництві та розсадництві Управління фітосанітарної безпеки Головного Управління Держпродспоживслужби в Черкаській області (далі - Відділ) інформує, що інтегрованою автоматизованою системою державного нагляду (контролю) сформовано Проєкт плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік.

Згідно зі ст. 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» підставою для проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю) щодо суб’єкта господарювання є внесення одного й того самого суб’єкта господарювання до планів здійснення заходів державного нагляду (контролю) різних органів державного нагляду (контролю).

Такий комплексний плановий захід проводиться один раз на рік, а усі контролюючі органи, які запланували перевірити даного суб’єкта господарювання, можуть його перевірити виключно у строки, встановлені Планом здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік .

Проєкт плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік (далі - Проєкт комплексного плану) складено автоматично за допомогою Пілотного модуля, на основі пропозицій самих органів державного нагляду та контролю.

Ознайомитись з Проєктом  Комплексного плану можна на сайті Пілотного модуля планування заходів державного нагляду (контролю) та збору інформації для запуску інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) за адресою https://inspections.gov.ua.

Відділом проаналізовано Проєкт комплексного Плану. Нижче наводимо перелік суб`єктів насінництва та розсадництва Черкаської області, які включені до Проєкту комплексного Плану в частині здійcнення заходів державного нагляду (контролю) щодо  дотримання вимог законодавства в сфері насінництва та розсаднитцтва згідно з Додатком, наведеним нижче.

Звертаємо вашу увагу на те, що у Проєкт комплексного плану внесені тільки ті суб’єкти господарювання, яких будуть перевіряти більше одного контролюючого органу одночасно. Тому інші суб’єкти господарювання можуть бути внесені в окремий Річний План  здійснення планових заходів державного нагляду (контролю), який повинен бути затверджений і  оприлюднений на офіційному вебсайті Держпродспоживслужби до 01 грудня 2018 року.

Нагадуємо також, що відповідно до ст.5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», суб’єкт господарювання має право відмовитися від проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю).

Для цього йому необхідно письмово звернутись з відповідною заявою до Державної регуляторної служби України.

У такому разі перевірка суб’єкта господарювання буде проводитися згідно з річним планом  здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Держпродспоживслужби на 2019 рік.

 

Відділ контролю в насінництві та розсадництві управління фітосанітарної безпеки

 

 

 

Завантажити
FileDescriptionFile size
Download this file (ДОДАТОК.pdf)ДОДАТОК.pdf 269 kB