посада/прізвище, ім’я, по-батькові

телефон

коротка біографічна довідка

посилання на

е-декларування

Начальник управління

Бойко Альона Федорівна

63-05-27

Громадянство України

Число, місяць і рік народження:  06 листопада 1982 року

Місце народження: Україна, м. Одеса

Освіта: повна вища, магістр, Національний аграрний університет, 2007 рік

Кваліфікація: лікар ветеринарної медицини

Володіння мовами: українська, російська, англійська, вільно.

Прийняття Присяги державного службовця: 21 жовтня 2016 року

Ранг державного службовця:  шостий  23.01.2017

Категорія посади державної служби:  «Б»

Загальний стаж роботи:  12 років 8 місяців

Стаж державної служби:  0 років; 6 місяців; 20 днів.

 

Трудова діяльність:

з 03.07.2000 по 28.02.2002 лаборант Уманського медичного училища;

з 09.06.2005 по 31.08.2005 ветеринарний лікар бройлерної фабрики ЗАТ «Дружба народів Нова»;

з 06.04.2006 по 15.08.2006 лікар-серолог ветеринарної служби бройлерної фабрики ЗАТ «Дружба народів Нова»;

з 06.11.2006 по 31.08.2007 лікар ветеринарної медицини 1-ої категорії бактеріолог бактеріологічного відділу Київської міської державної лабораторії ветеринарної медицини;

з 07.09.2007 по 31.07.2008 лікар-серолог ветеринарної медицини ЗАТ «Миронівська птахофабрика»;

з 01.08.2008 по 15.11.2011 лікар ветеринарний-серолог ВАТ «Миронівський хлібопродукт»;

з 18.11.2011 по 01.04.2013 офіційний лікар Канівської районної державної лікарні ветеринарної медицини;

з 01.04.2013 по 19.10.2016 провідний лікар ветеринарної медицини Управління ветеринарної медицини у м. Ладижин Головного управління ветеринарної медицини у Вінницькій області;

з 21.10.2016 по теперішній час начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

https://public.nazk.gov.ua/declaration/6088eb0c-b0b9-4de8-9a4d-cb66810622f5

Заступник начальника

Радняна Людмила Андріївна

63-05-27

Громадянство України

Число, місяць і рік народження:  08 вересня 1968 року

Місце народження: Україна, Черкаської області, смт. Катеринопіль

Освіта: повна вища, магістр, Білоцерківський с/г інститут, 1990р.

Кваліфікація: ветеринарний лікар

Володіння мовами: українська, російська вільно, англійська зі словником.

Прийняття Присяги державного службовця:  19 жовтня 2007 року

Ранг державного службовця:   шостий  01.05.2016

Категорія посади державної служби:  «Б»

Загальний стаж роботи:  26 років 7 місяців

Стаж державної служби:  9 років; 6 місяців; 22 дні.

 

Трудова діяльність:

з 18.07.1990 по 01.06.1993 ветеринарний лікар – хімік токсиколог Катеринопільської районної ветеринарної лабораторії;

з 01.061993 по 26.01.2007 завідуюча Катеринопільською ветеринарною аптекою;

з 11.04.2007 по 18.10.2007 провідний лікар ветеринарної медицини-епізоотолог Центральної державної лабораторії ветеринарної медицини;

з 19.10.2007 по 20.02.2008 перший заступник начальника Управління ветеринарної медицини в Черкаській області;

з 20.02.2008 по 27.06.2008 начальник Управління ветеринарної медицини в Черкаській області - головний державний інспектор ветеринарної медицини Черкаської області;

з 27.06.2008 по 24.03.2011 начальник Головного управління ветеринарної медицини в Черкаській області - головний державний інспектор ветеринарної медицини Черкаської області;

з 25.03.2011 по 09.03.2016 начальник Головного управління ветеринарної медицини в Черкаській області - головний державний інспектор ветеринарної медицини Черкаської області;

з 10.03.2016 по теперішній час заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

https://public.nazk.gov.ua/declaration/3f19d21f-ecc8-42b5-be5c-d9d47eb9554f