Порядок

організації та проведення особистого прийому громадян

у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Черкаській області

 

1. Особистий прийом громадян начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, заступниками начальника Головного управлінняДержпродспоживслужби в Черкаській області(далі – Головне управління) проводиться у приймальні Головного управління (м. Черкаси, вулиця Смілянська, 120, ІV поверх), виїзні прийоми проводяться у додатково визначених місцях.

         У разі відсутності начальника Головного управління, його заступників особистий прийом громадян проводять посадові особи, на яких покладено виконання їх повноважень.

Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни проводиться першочергово.

Графік проведення виїзних прийомів начальником, заступниками начальника затверджується начальником Головного управління на кожен місяць. Інформація про місце і час проведення особистого прийому начальником, заступниками начальника Головного управління оприлюднюється не пізніше, ніж за десять днів до проведення прийому обласним комунальним засобам інформації та райдержадміністраціям.

2. Попередній запис на особистий прийом до начальника Головного управління, його заступників проводиться у встановлений графіком день прийому з 8.30 і припиняється не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку прийому.

3. Під час попереднього запису громадян на особистий прийом                       до начальника Головного управління, його заступників з’ясовується прізвище, ім’я по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів виконавчої влади він звертався і яке було прийнято рішення, вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянином, відбувається реєстрація звернення громадянина, оформлюється реєстраційно-контрольна картка встановленого зразка.

4. Повторний прийом громадянина з питання, що вже розглядалося начальником Головного управління, його заступниками проводиться після детального вивчення документів з порушеного питання, з’ясування причин, що призвели до нього, за необхідності надаються громадянам детальні роз’яснення та можлива допомога.

5. Список громадян на особистий прийом до начальника Головного управління, його заступників разом із оформленими картками особистого прийому встановленого зразка подаються зазначеним посадовим особам до початку особистого прийому громадян.

6. Під час особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та особи, які перебувають з ними у родинних відносинах.

7. У разі неможливості вирішити порушене заявником питання безпосередньо під час особистого прийому, його звернення розглядається                  у порядку, встановленому для письмових звернень, з обов’язковим повідомленням заявника про результати розгляду звернення.

                8. Звернення громадян на особистому прийомі реєструються відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян,на підприємствах,                     в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України                          від 14.04.97 №348.

9. Інформація про порядок і графік особистого прийому громадян начальником Головного управління, його заступниками оприлюднюється у засобах масової інформації та розміщується на веб-сайті.

 

 

 

Графік

особистого прийому громадян начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, його заступниками та начальниками структурних підрозділів Головного управління

 

Посада

Дні місяця

Години

прийому

Начальник Головного управління

перший вівторок

 

третя пятниця

 

9.00 – 12.00

 

виїзні прийоми

9.00 – 13.00

 

Заступник начальника Головного управління

другий понеділок

 

друга середа

 

9.00 – 13.00

 

виїзні прийоми

9.0013.00

 

Заступник начальника Головного управління

третя середа

 

першасереда

 

9.00 – 13.00

 

виїзні прийоми

10.0013.00

 

Начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії

щопонеділка

9.00 – 12.00

 

Начальник управління фітосанітарної безпеки

щовівторка

9.00 – 12.00

 

Начальник управління захисту споживачів

щосереди

9.00 – 12.00

 

Начальник управління контролю у сфері насінництва та розсадництва

щочетверга

9.00 – 12.00

 

Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства

щопятниці

9.00 – 12.00