Новини

Прес-конференція з питань факторів ризику середовища життєдіяльності

 

Прес-конференція з питань факторів ризику середовища життєдіяльності відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

28.03.2018 р. за ініціативи відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Уманського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області в Уманській міській раді відбулась прес-конференція для засобів масової інформації з питань факторів ризику середовища життєдіяльності в місті Умані та діяльності відділу. 

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Уманського міськрайонного управління Качанова Л.П. ознайомила присутніх з показниками здоров'я населення, інфекційною та паразитарною захворюваністю, станом водопостачання та водовідведення, водойм, ґрунтів, атмосферного повітря, якості та безпеки харчових продуктів, профілактики впливу іонізуючого та неіонізуючого випромінювань, акустичного забруднення, умовами навчання та виховання, оздоровлення, станом здоров'я та факторами ризику для працюючого з пестицидами населення, повідомила про показники діяльності відділу за минулий рік, роботу Черкаської регіональної лабораторії Держпродспоживслужби та групове захворювання в ДНЗ№ 30 м. Умань, відповіла на запитання присутніх.