Новини

В районі про паводки 2018

У Кам'янському районі відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій РДА щодо здійснення заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у період пропуску льодоходу, весняної повені та паводків. У роботі комісії взяла участь начальник Кам'янського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області Василенко Т.М.

На засіданні комісії обговорені питання стосовно можливих ризиків ускладнення санітарно-епідемічної ситуації в районі, заходів Держпродспоживслужби щодо їх ліквідації, зокрема, проведення дезінфекції у разі підтоплення джерел водопостачання, придбання дезінфектантів для цих потреб, забезпечення госпітальної бази та необхідної кількості медикаментів тощо.

За результатами роботи затверджено Комплексні заходи районної державної адміністрації, міського і сільських виконкомів, організацій і підприємств району щодо підготовки до пропуску повені, льодоходу та дощових паводків у зимово-весняний період 2018 р.

Держпродспоживслужбою підготовлені відповідні матеріали щодо попередження епідускладнень у разі підтоплення приватних господарств для ЗМІ району.