Новини

Про участь Держпродспоживслужби в обласній архітектурно-містобудівній раді

         

  Відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації при департаменті містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства працює обласна архітектурно-містобудівна рада, на засіданнях якої за участі причетних управлінь, відомств, організацій, представників органів виконавчої  влади і місцевого самоврядування комплексно розглядаються та коригуються, з урахуванням вимог санітарного, екологічного, земельного, водного та ін. законодавств, проектні матеріали щодо розміщення, будівництва в області різного роду об’єктів житлово-комунальної, соціальної та виробничої сфери.

           До складу архітектурно-містобудівної ради  від Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області включено заступника начальника Управління-начальника відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Видру  Н.М.

           Впродовж І кварталу 2018 року відбулося шість засідань ради, на яких було розглянуто 32 проектних матеріалів та прийняті відповідні рішення. Зокрема, було розглянуто проекти коригування генеральних планів сіл Текуча та Полянецьке Уманського району, розроблені ПрАТ «Черкасицивільпроект», понад 20 матеріалів розміщення об’єктів торгівлі, громадського харчування та  сільськогосподарських виробництв.

           За результатами зазначеної роботи Головним управлінням Держпродспоживслужби області надано  відповідні пропозиції з питань забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення при реалізації проектів, зокрема стосовно дотримання розмірів санітарно-захисних зон, санітарних розривів, вирішення питання виведення житлового фонду з територій, що потрапляють у санітарно-захисні та водоохоронні зони, щодо відповідного інженерного забезпечення та санітарного очищення територій населених пунктів  та окремих об’єктів тощо.