Новини

Про групове отруєння учнів Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8

 

     Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області інформує, що станом на 11.00 09.05.2018 року на стаціонарному лікуванні у Черкаській обласній дитячій лікарні перебуває 54 дитини, діти з реанімаційного відділення переведені у загальні палати. На стаціонарному лікуванні у КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» знаходиться 3 дорослих.

 

     З метою локалізації та ліквідації наслідків, встановлення причин, продовжується здійснення комплексу санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів, проведення лабораторно-інструментальних досліджень об’єктів навколишнього середовища.

 

     За результатами проведених Черкаською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби лабораторних досліджень відібраних на території загальноосвітньої школи проб грунту (вміст пестицидів, радіонуклідів), питної води з водопровідної мережі школи та кулерів (органолептичні, фізико-хімічні, санітарно-токсикологічні показники), відхилень від гігієнічних нормативів не виявлено.

 

     Відповідна інформація та пропозиції були направлені на адресу голови облдержадміністрації, міського голови м.Черкаси. Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області 08.05.2018 взяли участь у засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС облдержадміністрації.

     На даний час проведення комплексу санітарно-гігієнічних заходів та лабораторних досліджень триває.