Новини

Про групове отруєння учнів Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 - станом на 10.05.2018

 

      Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області інформує, що станом на 10.05.2018 року на стаціонарному лікуванні у Черкаській обласній дитячій лікарні перебуває 55 дітей. На стаціонарному лікуванні у КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» знаходиться 4 дорослих.

      З метою локалізації та ліквідації наслідків, встановлення причин, продовжується здійснення комплексу санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів, проведення лабораторно-інструментальних досліджень об’єктів навколишнього середовища.

      В ході проведених Держпродспоживслужбою області позапланових перевірок Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 та підприємства ПП Родной Є.О. м.Черкаси, що виробляє та постачає воду питну доочищену фасовану «Рідненька» у зазначений заклад, виявлені окремі порушення законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, санітарних норм і правил. За результатами перевірок керівництву загальноосвітньої школи № 8 та ПП Родной Є.О. направлені приписи щодо усунення виявлених порушень.

      За пропозицією Держпродспоживслужби області рішенням комісії з питань ТЕБ та НС Черкаської міської ради роботу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Черкаської міської ради тимчасового призупинено до завершення проведення комплексу санітарно-гігієнічних заходів.

      Станом на 10.05.2018 за результатами лабораторних досліджень, проведених Черкаською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби, у 4 пробах грунту (вміст пестицидів, радіонуклідів), 4 пробах води питної з водопровідної мережі та 2 з кулерів (органолептичні, фізико-хімічні, санітарно-токсикологічні показники), відхилень від гігієнічних нормативів не виявлено, за виключенням вмісту алюмінію у 1 з 4 відібраних проб питної води з централізованого водопостачання (гранично допустима концентрація 0,5 мг/куб. дм, виявлено 0,7 мг/куб.дм).

      На даний час проведення комплексу санітарно-гігієнічних заходів та лабораторних досліджень триває.