Новини

Комплексний підхід у роботі дає очікувані результати

Набуття чинності постанови Уряду щодо скасування дії мораторію на проведення планових заходів державного нагляду (контролю), зокрема перевірок щодо дотримання санітарного законодавства, безпеки та якості харчових продуктів, робить можливим вчасно запобігати вчиненню порушень у цій сфері.

Застосовуючи елементи ризик-орієнтованого контролю, на 2018 рік сформовано План проведення планових заходів державного нагляду (контролю) суб’єктів господарської діяльності. Такий підхід щодо включення до річного плану суб’єктів господарювання дає очікувані результати.

Так, в ході планової перевірки Надточаївського навчального виховного комплексу «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів Шполянської районної ради Черкаської області» Шполянським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області виявлено низку порушень законодавства у сфері безпечності та якості харчових продуктів. За результатами перевірки закладу подано припис щодо усунення виявлених недоліків. Спільно з керівництвом закладу до вирішення питання долучилась Надточаївська сільська рада. Розглянувши матеріали перевірки, на сесії сільської ради прийнято рішення про виділення навчальному виховному комплексу коштів з місцевого бюджету у сумі тридцять тисяч гривень для проведення поточного ремонту їдальні НВК. Ремонт заплановано провести до початку навчального року.

Поряд з наглядовими (контрольними) заходами Шполянським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області вживаються організаційні заходи щодо дотримання санітарного законодавства. Нещодавно, за участю працівників районного управління проведено засідання координаційної ради Шполянської райдержадміністрації з питань оздоровлення та відпочинку дітей району. Адже цьогоріч у районі в ході оздоровчої кампанії планується охопити відпочинком та оздоровленням 1550 дітей, а це більше 70 відсотків маленьких мешканців району. Під час відпочинку та оздоровлення дітей в таборах з денним перебуванням особлива увага буде приділена створенню безпечних умов перебування дітей у закладах відпочинку, дотриманню санітарно-епідеміологічних норм та законодавства у сфері безпечності та якості харчових продуктів.

Комплексне поєднання Шполянським районним управлінням організаційних і наглядових заходів та постійна співпраця з органами виконавчої влади району й місцевого самоврядування завжди даватиме позитивний результат, як у сфері організації навчання, оздоровлення та відпочинку дітей, так і на інших ділянках господарської діяльності.

 

Начальник Шполянського районного управління
Головного управління Держпродспоживслужби                                                                            Лариса Погасій
в Черкаській області