Новини

Інформація про групове отруєння учнів Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 станом на 14.05.2018

 

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області інформує, що станом на 14.05.2018 року на стаціонарному лікуванні у Черкаській обласній дитячій лікарні залишається 19 дітей. Стан дітей задовільний. На стаціонарному лікуванні у КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» знаходиться 3 дорослих.

   Станом на 14.05.2018 за результатами лабораторних досліджень, проведених Черкаською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби, у 4 пробах грунту (вміст пестицидів, радіонуклідів), 4 пробах води питної з водопровідної мережі та 2 з кулерів (органолептичні, фізико-хімічні, санітарно-токсикологічні та санітарно-мікробіологічні показники), 10 гігієнічних змивах, відібраних на харчоблоці, 6 пробах готових страв (санітарно-мікробіологічні показники),

відхилень від гігієнічних нормативів не виявлено, за виключенням вмісту алюмінію у 1 з 4 відібраних проб питної води з централізованого водопостачання (гранично допустима концентрація 0,5 мг/куб. дм, виявлено 0,7 мг/куб.дм)

На виконання рішення комісії з питань ТЕБ та НС Черкаської міської ради з метою вирішення питання стосовно відновлення навчального процесу в Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 8 фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області 11.05.2018 відібрано 3 проби води питної з водопровідної мережі та 2 з кулерів (органолептичні, фізико-хімічні, санітарно-токсикологічні та санітарно-мікробіологічні показники), 2 проби грунту (вміст пестицидів, радіонуклідів), 10 гігієнічних змивів для повторного проведення лабораторних досліджень в Черкаській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби. За результатами проведених досліджень перевищень гігієнічних нормативів у 5 пробах питної води за санітарно-хімічними показниками, 2 пробах грунту за радіологічними показниками не виявлено.

На даний час проведення комплексу санітарно-гігієнічних заходів та лабораторних досліджень триває.