Новини

УВАГА! Ботулізм!

З настанням теплої весняно-літньої пори, з’являється загроза виникнення харчових отруєнь мікробного походження, в тому числі і такого небезпечного захворювання, як ботулізм. В Україні щорічно реєструються сотні випадків  зараження на ботулізм.

Ботулізм – це гостре інфекційне захворювання, яке виникає в результаті вживання продуктів, які містять отруйні речовини (токсин), що виробляють бактерії ботулізму. Ботулотоксин один з найсильніших серед відомих токсинів, що блокує нервову функцію і призводить до дихального і скелетно-м'язового паралічу.

Важливо пам'ятати, що ботулізм - це смертельно небезпечне захворювання, яке краще запобігти. Основними методами профілактики є дотримання санітарно-гігієнічних норм, особливо це стосується вживання, зберігання і приготування їжі.

Всі випадки захворювань пов’язані з споживанням продуктів харчування, виготовлених в домашніх умовах, а саме консервовані м’ясопродукти, гриби, риба сушена, в’ялена та копчена.

Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не можна виявити візуально. З метою недопущення захворювання необхідно категорично виключити придбання виготовлених в домашніх умовах консервів, в’яленої, копченої, соленої риби й інших продуктів харчування в місцях несанкціонованої торгівлі у приватних осіб. У питаннях профілактики ботулізму основним є дотримання чистоти сировини. Тому, чим чистіше відмито городину перед консервуванням, тим менша ймовірність потрапляння до продукту збудника ботулізм. Також слід відмітити, що збудник ботулізму часто розмножується в продуктах гніздами, тому при вживанні одного продукту кількома особами захворювання може виникати не у всіх, а кому «пощастить». Якщо кришка консервів хоча б трошки «здулась», треба категорично відмовитись від вживання її вмісту.

Хвороба на початку проявляється розладами з боку шлунково-кишкового тракту: болі у животі, нудота, блювання, пронос. Далі приєднуються характерні ознаки ураження центральної нервової системи – погіршення зору (двоїння в очах, «сітка» перед очима, важкість при читанні). Хворі скаржаться на спрагу, сухість слизових оболонок, змінюється тембр голосу, біль під час ковтання тощо. Крім того, хвороба супроводжується загальними симптомами: слабкість, сильний головний біль, запаморочення, безсоння, підвищення температури тіла.    У складних випадках відбувається ураження дихальних м’язів: пацієнтів турбує відчуття нестачі повітря, тягар в грудній клітці, дихання стає поверхневим. Розвивається дихальна недостатність, що є причиною смерті при ботулізмі.    У випадку появи симптомів захворювання слід негайно звернутися до лікаря і ні в якому разі не займатися самолікуванням.   

З метою профілактики виникнення хвороби необхідно дотримуватись наступних рекомендацій:

  • в дорогу та на відпочинок необхідно брати продукти тільки довгострокового зберігання;
  • продукти, що швидко псуються, зберігати тільки в холодильнику та обов’язково дотримуватись термінів їх реалізації;
  • ретельно проварювати, тушкувати і просмажувати харчові продукти безпосередньо перед вживанням. Залишки їжі на наступний день перед вживанням обов’язково прокип’ятити чи протушкувати;
  • сирі і варені продукти при приготуванні їжі розробляти окремим інвентарем (ножі, дошки);
  • захищати харчові продукти від випадкових забруднень, зберігати їх у закритому посуді;
  • не купувати продукти харчування на стихійних ринках;
  • відмовитись від   вживанні домашніх консервувань сумнівного походження.