Новини

Про випадок групового захворювання в м.Черкаси (ДНЗ "Мальвіна")

 

     За оперативними даними Черкаського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області зареєстровано групове захворювання з ознаками кишкової інфекції серед вихованців ясельної групи № 1 дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №73 «Мальвіна» у м. Черкаси. Діти захворіли з 13.05.2018 по 15.05.2018 та були направлені до КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» Черкаської міської ради, попередній діагноз: гострий гастроентероколіт неясного генезу, середня важкість. У двох хворих лабораторно (експрес-тест) виділено антиген ротавірусу. Станом на 17.05.2018 на стаціонарному лікуванні залишається 1 дитина.

    Фахівцями Черкаського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області проведено санітарно-епідеміологічне обстеження дошкільного навчального закладу № 73, з відбором проб питної води, готових страв, гігієнічних змивів для проведення лабораторних досліджень.

   В ході перевірки виявлені окремі порушення санітарного законодавства, на адресу адміністрації закладу направлено припис щодо їх усунення. За пропозицією Держпродспоживслужби у закладі введено обмежувальні заходи та посилено дезінфекційний режим.

   Про групове захворювання повідомлено міського голову м.Черкаси, департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Черкаський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

  На даний час проведення комплексу санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів триває. Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.