Новини

Контроль за дотриманням санітарного законодавства у дитячих таборах Чорнобаївщини

 

    У цьому році в населених пунктах Чорнобаївського району запрацюють 57 літніх оздоровчих закладів для дітей, з яких – 30 пришкільних та 27 – праці і відпочинку. Всього буде охоплено оздоровленням більше 1,8 тис. дітей.

    На тижні, у районі за участю районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області проведено підсумкову нараду щодо дотримання вимог санітарного законодавства під час літньої оздоровчої кампанії дітей 2018 року.

    Зокрема на нараді детально розглянуто питання та дані відповідні доручення щодо: роботи пришкільних відпочинкових таборів та проведення оздоровлення і відпочинку дітей; проведення лабораторних досліджень при підготовці до оздоровчого періоду; профілактики спалахів інфекційних кишкових захворювань та харчового отруєння дітей; забезпечення стабільної епідеміологічної ситуації в районі під час оздоровчого періоду. У нараді взяв участь голова Чорнобаївської райдержадміністрації Сергій Джоболда, також запрошено директорів 34 навчальних закладів району.

    Начальник Чорнобаївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Василь Катеруша на нараді приділив увагу дотриманню санітарного законодавства під час проведення оздоровчої кампанії, з урахуванням організації здорового харчування дітей та довів основні вимоги. Зокрема: на харчоблоках літніх таборів мають бути дотримані терміни споживання харчових продуктів; продукти харчування мають постачатись до літніх таборів виключно за наявності товарно-транспортних накладних та супровідних документів, які повинні підтверджувати їхнє походження, безпечність та якість; харчоблоки закладів мають бути забезпечені достатньою кількістю холодильного обладнання для зберігання продуктів, які особливо швидко псуються, а також холодною та гарячою проточною водою; високотемпературне обладнання (духові шафи) мають пройти обов’язкову метрологічну повірку; мають дотримуватись терміни проходження обов’язкових медичних оглядів та гігієнічного навчання працівниками харчоблоків; у кожному закладі мають бути визначені відповідальні особи за організацію харчування; примірні двотижневі меню мають бути погоджені з районним  управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в області; видача готових страв має проводитись лише після зняття проби особою, відповідальною за організацію харчування; при зберіганні сировини та харчових продуктів мають дотримуватись умови товарного сусідства; заклади мають бути забезпечені у необхідній кількості сучасними миючими та дезінфікуючими засобами, дозволеними до використання МОЗ України; мають бути укладені угоди на проведення профілактичної дератизації та дезінсекції.

    Відповідальність кожного працівника дитячого оздоровчого закладу за виконання своїх безпосередніх обов’язків забезпечить дотримання вимог санітарного законодавства, а Чорнобаївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області продовжить контроль за його виконанням упродовж всього оздоровчо-відпочивального сезону.

 

Чорнобаївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області