Новини

Держпродспоживслужба узгодила плани співпраці з індустріальним гендерним комітетом з реклами

      На тижні Індустріальним Гендерним Комітетом з Реклами проведено у місті Київ семінар на тему «Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством».

       Семінар організований за підтримки Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та проекту «Свобода медіа в Україні» спільна програма Ради Європи та Європейського Союзу «Партнерство заради належного врядування».

         До участі в заході запрошені представники управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області. На семінарі детально обговорено питання щодо:

- реалізації державної політики забезпечення рівних прав та  можливостей;

- дискримінації за ознакою статі: поняття, юридична відповідальність;

- досвіду Міністерства соціальної політики України в попередженні проявів дискримінаційних практик в рекламі;

- співпраці з громадянським суспільством з експертизи реклами; 

        Значну увагу приділено практичним аспектам здійснення контролю за дотриманням законодавства про рекламу.

        Також представлено результати моніторингу Харківської організації «Центр гендерної культури» та заслухано виступ представника Ліги захисту прав жінок «Гармонія рівних».

        Під час семінару узгоджено конкретні плани співпраці на майбутнє між Індустріальним Гендерним Комітетом з Реклами та Держпродспоживслужбою, її територіальними управліннями, включаючи Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, на найближчий період та підбито підсумки щодо результатів проведеної спільної роботи. Адже спільними зусиллями можливо досягти значно кращих результатів в організації роботи з питань забезпечення державного контролю за дотриманням законодавства про захист прав споживачів та реклами в цій сфері.

 

Олена Дубова – начальник управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області