Новини

Привітання з нагоди 25-річчя створення Національної служби з карантину рослин України

30 червня 1993 року Верховна Рада прийняла Закон України «Про карантин рослин» і цей день вважається офіційною датою створення національної служби з карантину рослин України.

На сьогодні територіальним органом виконавчої влади, який реалізує державну політики у сфері карантину рослин в регіоні є Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Одним з головних завдань карантинної служби є охорона території країни від занесення чи самостійного проникнення карантинних організмів, їх виявлення, локалізація і ліквідація - тобто забезпечення фітосанітарної безпеки України.

Державні фітосанітарні інспектори у своїй повсякденній роботі проявляють високі професійні знання і навички, уміння. Адже наші фахівці мають справу як із вже відомими карантинними організмами, так і з новими, відсутніми в Україні, що вимагає володіння додатковими діагностичними навичками. Тому і державні фітосанітарні інспектори і спеціалісти фітосанітарних лабораторій – це справжні професіонали в питаннях карантину рослин.

То ж користуючись нагодою, вітаємо працівників, що працюють у сфері карантину рослин з 25-річчям від дня заснування Державної служби з карантину рослин України.

Міцного вам здоров’я Вам, благополуччя і достатку, удачі, невичерпної енергії та натхнення в повсякденній праці!

  

Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області