Новини

Профілактика захворювань тварин у Кам’янському районі

       Кам’янським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області проведено семінар-нараду з питань недопущення захворювань тварин ящуром та заразним вузликовим дерматитом великої рогатої худоби.

      У семінарі взяли участь керівники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, сільські голови сіл району, фахівці управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, заступник голови районної державної адміністрації.

         До учасників семінар-наради доведено інформацію про епізоотичну ситуацію щодо захворюваності на ящур та заразний вузликовий дерматит у світі та в Україні, Поінформовано про основні вимоги національного законодавства до заходів з локалізації та ліквідації спалахів захворювання тварин на ящур, лабораторної діагностики, відбору проб від хворих тварин, місце вакцинопрофілактики в системі контролю за ящуром та ряд інших важливих питань.

           Також висвітлені питання щодо заходів з профілактики та ліквідації заразного вузликового дерматиту ВРХ.

           По завершенню семінару присутніх ознайомлено з вимогами Закону України «Про побічні продукти тваринного походження, не придатні для споживання людиною». Детально обговорено питання щодо обов’язків та прав операторів ринку, категоризації, ведення обліку кількості та руху утворених побічних продуктів тваринного походження, не призначених для споживання людиною.

 

 

Т. М. Василенко – начальник Кам’янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області