Новини

Інформація щодо пляжів

За оперативними даними територіальних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області станом на 02.07.2018 року за погодженням з фахівцями Держпродспоживслужби в області функціонує 6 пляжів, зокрема, пляжі комунального закладу «Дирекція парків» м. Черкаси: «Соснівський - 1», «Пушкінський», «Смілянський»; Ватутінський міський пляж; пляжі, розташовані  в с.Благодатне, Золотоніського району на території ДОК «Придніпровський» та  ТОВ «Журавлик - 2017», а також 17 місць масового відпочинку на водоймах (у мм. Умань, Сміла, Канів, Маньківському, Монастирищенському, Черкаському, Чорбаївському, Тальнівському районах).  

За наявною інформацією досліджено 43 проби води водойм у місцях купання та відпочинку населення за санітарно-хімічними і мікробіологічними показниками, з них у шести були виявлені перевищення гігієнічних нормативів за мікробіологічними показниками (у мм. Черкаси,  Сміла, Умань). Відповідні пропозиції стосовно обмеження купання людей до нормалізації показників якості води водойм були направлені на адресу органів місцевої влади.

 З метою попередження виникнення будь-яких ускладнень санітарно-епідемічної ситуації Держпродспоживслужба області продовжує здійснювати контроль за дотриманням санітарного законодавства, якістю води водойм на пляжах та у місцях масового відпочинку людей і застерігає населення не купатись у невідомих водоймах та дотримуватись правил поводження на воді.