Інформація про підсумки декларування у 2018 році в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Черкаській області та державних установах що належать до сфери управління Держпродспоживслужби

 

 

        Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII  в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Черкаській області  електронні декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік  подали  205 працівників.

            Перевіркою факту подання суб’єктами декларування електронних декларацій встановлено 2 випадки неподання та несвоєчасного подання працівниками Головного управління електронних декларацій, що становить менше 1 відсотка від загальної кількості.

         За інформацією місцевих державних лікарень ветеринарної медицини та державних лабораторій, що належать до сфери управління  Держпродспоживслужби в цих установах виявлено 25 випадків порушення вимог фінансового контролю. Відповідну інформацію направлено до Національного агентства з питань запобігання корупції.

          Особи, що порушили вимоги Закону України «Про запобігання корупції», зокрема статті 45, після опрацювання зазначеної інформації спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції , можуть бути притягнуті до адміністративної та дисциплінарної відповідальності згідно з чинним законодавством.